تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

آقای رفسنجانی، سعودی ها به دو نوجوان ایرانی تجاوز کرده اند!

  سایت‌ها را که یکی یکی باز می‌کنی، بیشترشان خبرهای رنگارنگی از جنایت فرودگاه جده پوشش داده‌اند. مردم با شنیدن این خبر شوکه شده‌اند. اما استوانه نظام و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که برای شکستن شیشه اتومبیل حامل علی مطهری سخنرانی آتشین می‌کند، هنوز در مقابل این واقعه سکوت اختیار کرده. وزارت امور خارجه پس از دو هفته و با تکان‌های شدید رسانه‌ها بالاخره آرام آرام دارد از خواب بیدار می‌شود ولی با هرکسی که صحبت می‌کنی ناراحت و عصبانی‌ است.

  تقریباً هیچ کس از مردم با هر سلیقه‌ی سیاسی را نمی‌توانی پیدا کنی که متأثر از این واقعه‌ی دردناک نباشد. واقعه‌ای که نه تنها حیثیت ایرانیان را خدشه دار کرده بلکه انسانیت را زیر سوال برده. کسی که لباس پلیس بر تن داشته و باید مأمن و پناه‌گاه انسان باشد، نوجوانی را مورد تجاوز خود قرار می دهد، بدون آنکه کوچکترین هراسی از عاقبت کار خود داشته باشد. چنان خیالشان راحت بوده که پس از تجاوز اول، به تجاوز دوم روی می‌آورند.

  تصور چهره‌ی معصوم نوجوان شیعه‌ی علی (ع) با اشک‌های پس از این فاجعه قلب انسان را پاره پاره می‌کند. مردم ایران همگی غمگین و ناراحتند، اما برخی که گویا واقعاً پیوندی دیرینه با سردمداران سعودی داشته و این پیوند وعلاقه ی آنها، مانع از کوچکترین عکس‌العمل به این بی‌شرمانه‌ی سعودی شده است، همچنان سکوت کرده‌اند. سایت هاشمی رفسنجانی را که باز می‌کنی، هنوز او را در لوزان و سوئیس می‌یابی و خوشحال و مسرور از پیروزی خیالی! سه تیتر اول این سایت این است: 1- شادی ملت سرمایه نظام است 2- سالی که نکوست از بهارش پیداست و 3- تیم مذاکره کننده جهاد دیپلماسی کرد!

  آقای هاشمی بیدار شوید! به نوجوان ایرانی تجاوز کرده‌اند، همین هفته‌ی پیش سایت شما در بخش یادداشت مهمان، متنی از محمدرضا زائری در مورد توافق ژنو منتشر کرد. الان حداقل نظر محمد رضا زائری که از دوستان شما و از مخالفان درجه یک جریان عدالت‌طلب می‌باشد را در صفحه اینستاگرامش بخوانید.

  زائری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: باید فقط از شرم سرمان را بیاندازیم پایین! یا خبر تجاوز به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده چنان که ظاهرا وزارت خارجه مدعی است صحت ندارد یا چنان که در برخی رسانه ها منتشر شده درست است. اگر صحت ندارد باید مسوولان با کسانی که خبری چنین حساس را به دروغ منتشر کرده اند چنان برخوردی بکنند که دیگر کسی جرأت تکرارش را نکند موضوع گم شدن چمدان سوغاتی یک زائر که نیست ! و اگر صحت دارد که از همین رو در بیانیه وزارت خارجه از مجازات مجرمان سخن گفته اند باید یک اتفاقی بیافتد ، باید یک چیزی بشود ، باید مسوولان یک لحظه فقط تصور کنند خودشان به جای تردد از مسیر ویژه مثل همه شهروندان بیچاره و بدبخت از مسیر عادی سفر کرده اند و فکر کنند خودشان جای خانواده بدبخت این دو نوجوان باشند! راستش همه مان بدجوری داریم بی رگ و بی غیرت می شویم ! و سرعت و نسبت بی غیرت شدنمان خیلی بیشتر از اندازه تحمل شعارهایی است که داده ایم و هنوز می دهیم!

  آقای هاشمی! واقعاً احساس می‌کنید مردم خوشحال هستند؟ خوشحالی ملت را در نوشته‌ی اینستاگرامی یکی از هوادارن خودتان می‌توان به وضوح دید!

  جناب آیت الله! جنابعالی همیشه مدعی بودید که روابط حسنه ای با سردمداران رژیم دژخیم و دیکتاتور سعودی داشته اید و همواره به آن افتخار کرده اید. آیا این روابط حسنه فقط به درد میزبان کردن پادشاه سابق در منزل شخصی می خورد؟ یا داشتن سهمیه های اختصاصی سالانه در عمره و تمتع؟ آیا وقت آن نیست که از این رابطه خود یک بار هم که شده به نفع ملت استفاده کنید؟ اگر واقعا روابط شما آنطور که مدعی هستید با سردمداران سعودی ویژه است، نباید برای تسریع در اعدام این دو جنایتکار اقدامی بکنید؟ جناب هاشمی لااقل انتظار این است که برای حفظ ظاهر هم که شده شفاهی این جنایت را محکوم کنید! اگر این حداقل هم انجام نشود، این شائبه تقویت می شود که روابط جنابتان با حاکمان سعودی به قدری ویژه است که نمی خواهید حتی در حد یک موضع گیری داخلی خاطر سعودی ها از جنابعالی آزرده شود.

  به هر حال می بینیم که حتی هوادارانتان هم امروز از این فاجعه وحشتناک، دل آزرده اند. امیدوارم طوری نشود که هوادارانتان هم از شما نا امید شوند!

   

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 22 فروردين 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : سعودی ,کرده ,تجاوز ,نوجوان ,مردم ,روابط ,نوجوان ایرانی ,باید مسوولان ,کنند خودشان ,روابط حسنه ,وزارت خارجه ,نوجوان ایرانی تجاوز ,
  آقای رفسنجانی، سعودی ها به دو نوجوان ایرانی تجاوز کرده اند!

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 2 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر